На своєму останньому засіданні Київська міськрада прийняла рішення про виділення киянам-учасникам АТО і родинам загиблих майже 11-ти гектарів землі недалеко від столиці. За інформацією прес-служби КМДА, землю громадянам нададуть у Деснянському районі Києва — у селищі Биківня.

Згідно із рішенням, згадані земельні ділянки виділені киянам у власність під житлове малоповерхове (не більше чотирьох наземних поверхів) та соціально-побутове будівництво. Дозвіл на відведення земельних ділянок було надано комунальному підприємству «Спецжитлофонд».

Варто також окремо звернути увагу, що землю столична влада обіцяє не всім киянам-учасникам АТО, а лише пораненим бійцям. Що ж стосується пріоритетності, то у першу чергу, за словами мера Києва Віталія Кличка, землю варто надавати родинам загиблих.

Нагадаємо, що за кілька днів до засідання Київради Кличко оглянув згадані земділянки у Биківні. Тоді він заявив журналістам, що для виділення учасникам АТО розглядаються також землі біля села Троєщина.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Листопад, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>