Понад 200 учасників АТО отримали земельні ділянки

Дані Держземагентства свідчать про те, що для отримання земельних ділянок звернулося 2500 учасників антитерористичної операції, як і обіцяв уряд з них вже понад 200 осіб – отримали землі для різних цілей.

Київрада обіцяв виділити ще 100 га землі, при цьому не відомо де рассположен перший виділений ділянку і коли його можна отримати адже обіцяного три роки чекають.

Виділення земельних ділянок відбувається у повній відповідності згідно земельного кодексу України, «якщо громадянин досі не реалізував своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки».

Не мало залежить і в якій власності знаходиться ділянка. Якщо земля сільськогосподарського призначення державної власності – процедура дозволу на розробку документації відбувається швидше, якщо ж земля – в комунальній власності, то після того як ви напішімте заяву в місячний термін приймається рішення про надання дозволу на розробку документації.

За словами Олександра Краснолуцький, відомо, що в Україні на сьогодення більш 3 млн га земель запасу, зауваживши при цьому, що вільних земель у Києві немає.

От тільки як розповідають родичі учасників АТО, що не у всіх містах уряд погоджується надавати ділянки, а якщо вже вам пощастило і ділянка надали, то рано не радійте, оскільки земельні ділянки одні з найгірших, а кращі віддають невідомим особам.

Ось так наша держава заохочує учасників антитерористичної операції.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Вересень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>