8 червня у форматі онлайн-зустрічі відбулась 51-а сесія Міжнародної ради по зерну. Захід проходив під головуванням радника-міністра Вищої комісії Канади Н. Дюбе (Лондон), українську делегацію очолив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка.

Як повідомили у Мінекономіки, під час засідання було розглянуто останні зміни національних політик країн-експортерів зернових культур, вплив захисних заходів урядів в рамках боротьби з COVID-19 на торгівлю зерном, олією та рисом, а також діяльність інших міжнародних організацій, що стосуються торгівлі зерном.

Головним результатом сесії для України стало обрання Тараса Качки заступником голови ради Міжнародної ради по зерну на 2020/2021 рік – головного адміністративного органу організації. Як зазначили у відомстві, ця позиція — підготовка до головування в організації у 2021/22 році.

Крім того, Рада офіційно привітала членство Республіки Сербія і прийняла заявку Великобританії про приєднання з 1 січня 2021 року відповідно до Угоди про вихід Великобританії з Європейського Союзу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Червень, 2020