З 1 лютого Укрпошта приєднується до світових поштових операторів, які використовують попередні митні дані в електронному виді. Тепер клієнти пошти мають оформляти митні декларації онлайн в особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку чи системі АРІ, повідомили у Мінінфраструктури.

Такі вимоги стосуються оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, що відправляються в рекомендованих бандеролях, посилках, рекомендованих дрібних пакетах, мішках «М», а також міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю. Від березня 2021-го їх список буде розширений і до нього приєднаються міжнародні відправлення EMS.

Нагадаємо, що відповідно до статей регламенту Конвенції Всесвітнього поштового союзу та нових нормативних митних документів низки країн, поштові оператори зобов’язані переходити на використання попередніх митних даних в електронному виді. Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в Укрпошті та країнах-отримувачах, будуть оброблятися у другу чергу. До того ж поштові оператори інших країн залишають за собою право зовсім не приймати такі міжнародні відправлення.

Також нагадаємо, що з 9 жовтня 2020-го клієнти Укрпошти можуть пред’являти документи у додатку Дія для отримання відправлень.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Січень, 2021