Укрпошта оголосила відкритий тендер на закупівлю послуг із незалежної оцінки нерухомого майна для визначення справедливої ринкової вартості 800 об’єктів нерухомості площею 132 тис кв.м, які планує реалізувати.

Визначена оцінювачем вартість буде використана в якості стартової, а продаж нерухомості буде здійснюватися виключно на конкурентних засадах через проведення відкритих електронних аукціонів у системі Prozorro.Продажі. Стартова ціна закупівлі становить 2,5 млн грн з ПДВ.

Як повідомили у Міністерстві інфраструктури, йдеться про непрофільні об’єкти чи ті, що не використовуються в господарській діяльності компанії. Зокрема, 17 баз відпочинку, або будівлі, що знаходяться в аварійному стані, чи об’єкти, де взагалі є лише фундамент.

Щороку на утримання цього майна Укрпошта витрачає близько 10 млн грн — на сплату податків, комунальних послуг, охорону та інше. Отримані від реалізації гроші планується інвестувати в інфраструктуру і будівництво нових автоматизованих сортувальних центрів.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон, яким виключила Укрпошту з переліку держкомпаній, що не підлягають приватизації. Тому продаж непрофільного майна компанією став можливим.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Грудень, 2019