Верховна Рада прийняла за основу проект закону № 2698 «Про надання будівельної продукції на ринку», яким в українське законодавство імплементується Регламент (ЄС) № 305/2011 Європейського Парламенту і Ради щодо встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельної продукції.

Як повідомили у Мінрегіоні, Регламент встановлює гармонізовані умови для розміщення на ринку будівельних виробів держав-членів з метою створення на території Євросоюзу єдиного економічного простору і головне ‒ недопущення на внутрішні ринки його членів продукції та послуг, що можуть містити загрозу життю та здоров’ю людей та наносити шкоду довкіллю.

Також законопроектом передбачено, що виробники повинні складати декларацію показників та маркувати продукцію знаком відповідності технічним регламентам. Задля захисту споживачів від недоброякісної та небезпечної для здоров’я та життя будівельної продукції органом державного ринкового нагляду здійснюватимуться заходи щодо обмеження, заборони, вилучення з обігу та/або відкликання продукції, що не відповідає встановленим вимогам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Травень, 2020