Парламентський комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства обговорив питання, які стосуються вибору управителя власниками багатоквартирного будинку, його обов’язків, структури ціни послуги з управління та професійних вимог.

Обговорення відбулося в рамках чергового засідання робочої групи із підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Так, цього разу серед експертів виникла дискусія щодо професійних вимог до управителя, відносно сертифікації керівника: обов’язкова чи добровільна, кваліфікаційні вимоги до персоналу, що обслуговує інженерні мережі будинку. Також предметом обговорення стала система навчання та отримання сертифікатів (обов’язкового чи добровільного).

Народний депутат Альона Бабак, яка очолює робочу групу, у своєму підсумку зазначила про переважну думку експертів щодо запровадження сертифікації керівників управляючих компаній (управителя як фізичної особи), оскільки управління та утримання житлового будинку потребує відповідних спеціальних знань, які забезпечать безпеку та комфортне проживання його мешканців.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Березень, 2016