Кабмін схвалив проект постанови «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», повідомили у Мінрегіоні.

Документом врегульовуються питання, пов’язані із запровадженням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, зокрема: визначається обов’язковість внесення даних до Реєстру будівельної діяльності відомостей про експертні організації та експертні звіти (з додатками про результати експертизи проектів будівництва), укладання договорів між замовником та експертною організацією через електронний кабінет.

Також уводяться терміни «позитивний» та «негативний» експертний звіт, де лише позитивний звіт є підставою для затвердження або схвалення проектів будівництва.

Крім того, змінами передбачається можливість затвердження проектів будівництва виконкомами сільських, селищних, міських рад щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн (у разі відсутності підприємств, установ та організацій, яким можливо делегувати функції замовника) та операторами системи передачі або газотранспортної системи незалежно від вартості проектів будівництва відповідно до вимог чинного законодавства.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
27 Серпень, 2020