Мінрегіонбуд взявся за питання надання поштової адреси об’єктам нерухомості. Голова профільного відомства висловив сподівання, що нардепи невдовзі схвалять законодавчі зміни, скеровані на визначення порядку і умов присвоєння адреси зазначеному виду майна.

За словами міністра Дмитра Ісаєнка, це питання нині чітко не врегульовано на законодавчому рівні. Водночас наявність поштової адреси необхідна, щоб зареєструвати права власності на об’єкти нерухомого майна і вільно розпоряджатися ним.

Тому міністерство пропонує закріпити законодавчо, що адреси в межах населених пунктів будуть присвоювати місцеві органи виконавчої влади (міськдержадміністрації або територіальні органи міністерства) та органи місцевого самоврядування (міські, сільські та селищні ради і т.д.), а поза межами населених пунктів — райдержадміністрації.

Крім того, у нововведеннях вказуватиметься чіткий перелік необхідних для процедури документів і передбачатиметься, що вона має бути виконана за 7 робочих днів із дня, коли замовник будівництва чи власник об’єкта подали відповідну заяву.

Поштову адресу планують присвоювати безоплатно. Тепер же справа за Верховною Радою — парламент має розглянути зміни до відповідних законів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
21 Листопад, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>