Київрада на своєму засіданні вирішила перейменувати ряд вулиць, площу, провулок та проспект у столиці. Кошти в сумі майже 200 тис. грн на заходи по заміні інформаційних табличок будуть виділені не з місцевого бюджету, а з бюджетів балансоутримувачів відповідних будинків.

Згідно з рішенням столичної влади, будуть перейменовані такі вулиці: у Дніпровському районі — вул. Академіка Шліхтера на Вифлеємську, у Шевченківському районі — вул. Артема на Січових Стрільців, вул. Чапаєва на В’ячеслава Липинського, вул. Юрія Коцюбинського на Володимира Винниченка, у Святошинському районі — вул. Криленка на Олексія Береста, вул. Ленінська на Петра Дорошенка, у Дарницькому районі — вул. Крупської на Павла Чубинського, вул. Горького на Кирила Осьмака, у Солом’янському районі — вул. Горького на Анатолія Лупиноса, а також у Печерському районі — вул. Щорса на Євгена Коновальця.

Крім того, згідно з рішенням Київради, у Голосіївському районі площа Дзержинського буде перейменована на Либідську площу, проспект 40-річчя Жовтня — на Голосіївський проспект, а у Шевченківському районі провулок Чеслава Бєлінського дістане назву провулку Алли Горської.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
04 Вересень, 2015