Мінрегіон оновлює державні будівельні норми щодо проектування медичних закладів — ДБН В.2.2-10-2001 «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я». Зокрема, у дитячих лікарнях пропонується передбачати палати із розрахунку на одну дитину та з можливістю перебування в ній батьків.

Такі палати повинні мати необхідне обладнання, спальні місця, як для пацієнта, так і для його батьків, а також окремі туалет та душ з можливістю безбар’єрного доступу до них для усіх груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Звісно, все буде залежати від відділення, в якому перебуває дитина, та від її захворювання, але нормами відомство хоче передбачити дозвіл на відповідне проектування.

ДБН В.2.2-10-2001 «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я» поширюється на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків і споруд усіх типів закладів охорони здоров’я незалежно від їх відомчого підпорядкування і форм власності, а також приміщень медичного призначення, вбудованих чи таких, що входять до складу інших типів будинків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Серпень, 2019