Держархбудінспекція зареєструвала 1435 декларацій в рамках реалізації Порядку прийняття в експлуатацію і проведення техобстеження будинків, будівель і споруд, які збудовано без дозволу на виконання відповідних робіт.

Найбільше декларацій в рамках «будівельної амністії» зареєстровано у Дніпропетровській, Тернопільській, Вінницькій та Кіровоградській областях. Найменше — у Києві, Волинській, Івано-Франківській та Миколаївській областях.

За інформацією ДАБІ, в процесі реалізації Порядку труднощі переважно виникають у зв’язку з тим, що деякі органи містобудування та архітектури при місцевих радах відмовляються надавати висновки щодо відповідності розташування самочинних будівель державним будівельним нормам.

Нагадаємо, що Порядок прийняття в експлуатацію і проведення техобстеження будинків, будівель і споруд, які збудовано без дозволу на виконання відповідних робіт, запрацював в Україні 26 травня. Легалізувати самочинні будівлі за спрощеною процедурою буде можливо до кінця 2015 року. При цьому «будівельна амністія» не передбачає сплати громадянами штрафних санкцій.

Як ми уже повідомляли, раніше на деталі цього документу звертав увагу Мінрегіон. Відомство виступило із роз’ясненням, як уникнути подвійного тлумачення норм відповідного Порядку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
07 Вересень, 2015