Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило і оприлюднило для публічного обговорення проект Закону України «Про орендне житло». Ознайомитись із документом можна на офіційному сайті відомства.

Законопроект розроблений з метою вирішення проблеми забезпеченості населення житлом і визначає правові, економічні та організаційні засади створення та використання орендного житла в Україні.

Як переконують у Мінрегіоні, прийняття зазначеного документу дозволить у стислі строки збільшити загальний обсяг житлового фонду країни за рахунок доступного для більшості населення сучасного орендного житла. У відомстві також сподіваються, що будівництво такого житла сприятиме залученню інвестицій у вітчизняну економіку і допоможе активізації будівельної та супутніх галузей економіки.

Зауваження та пропозиції до законопроекту міністерство просить надсилати електронною та звичайною поштою на адресу Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону або Державної регуляторної служби України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
14 Вересень, 2015