Мінрегіон та громадська організація «Разом проти корупції», німецьке товариство міжнародного співробітництва, громадська організація «Офіс ефективного регулювання», Конфедерація будівельників України, Будівельна палата України, Національна спілка архітекторів України, Інститут архітектури, урбаністики та регіоналістики НСАУ, ДП «ДІПРОМІСТО» та ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» підписали Меморандум про співробітництво щодо розроблення та реалізації концепції публічного управління у галузі будівництва.

Концепція дозволить об’єднати і зробити публічною всю дозвільну інформацію в будівництві, створивши єдине публічне джерело актуальної та достовірної інформації — Містобудівний кадастр. У ньому будуть міститися всі дані про будівництво з Державного земельного кадастру, Державного реєстру прав на нерухоме майно, геопросторових даних технічної інвентаризації та обліку об’єктів нерухомого майна, єдиного адресного реєстру.

Концепція публічного управління міститиме основні принципи впровадження електронного урядування у містобудівну діяльність. Як повідомили у Мінрегіоні, реалізація документу сприятиме: удосконаленню процесів управління, спрощенню та прискоренню дозвільних процедур у будівництві, зменшенню корупційних ризиків та покращенню інвестиційного клімату.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Листопад, 2017