Держгеокадастр та Картографічна служба Королівства Норвегія підписали низку угод про співпрацю у сфері геодезії, картографії, кадастру та земельних відносин. Зокрема, сторони уклали угоду, в якій зафіксували основні заходи для реалізації проекту «Інструменти для сталого управління земельними ресурсами в Україні».

У рамках проекту передбачається створення Української державної постійно діючої мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем як сегменту Державної геодезичної мережі. Метою проекту є, зокрема, покращення якості геодезичних вимірювань в нашій країні та подальша інтеграція України у Європейську геодезичну мережу.

Створення загальнонаціонального сервісу з точного визначення координат із використанням супутникових технологій покликаний позитивно вплинути на забезпечення безпеки власності, планування сталого землекористування та на управління земельними ресурсами в цілому. Це також є важливою частиною розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних.

Як повідомили у Держгеокадастрі, проект буде реалізовуватися на кошти, надані Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Листопад, 2016