Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив невідкладно почати розробку єдиної інтегрованої системи державних кадастрів, яка буде містити інформацію про природні ресурси країни і буде доступна громадянам, повідомили у пресс-службі Держгеокадастру.

Голова уряду зазначив, що вся інформація має бути професійно зібрана, відтворена і оцифрована, а кожен громадянин повинен мати доступ до цих даних. Зокрема, ідеться про інформацію з Державного земельного кадастру, Державного водного кадастру, Державного лісового кадастру, державних кадастрів територій та об’єктів природно-заповідного фонду, рослинного світу та тваринного світу, Державного кадастру родовищ і проявів корисних копалин, Державного кадастру родовищ підземних вод.

Формування єдиної системи державних кадастрів, на переконання Гончарука, дозволить створити єдине вікно щодо стану управління природними ресурсами, припинити дублювання робіт різних відомств, а також дозволить забезпечити зручне отримання інформації через єдиний геопортал.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Жовтень, 2019