З 2019 року в Україні запроваджується атестація за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», повідомили у Мінрегіоні.

Порядком професійної атестації передбачено: вимоги до осіб, що подають заяву про здійснення атестації; етапи її здійснення; перелік документів необхідних для проведення професійної атестації; підстави для відмови у здійсненні атестації; процедура здійснення первинної професійної атестації; здійснення повторної професійної атестації; строк дії кваліфікаційного сертифіката; підстави для анулювання кваліфікаційного сертифіката.

Атестація за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» запроваджується відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги». Нововведення дозволить підвищити професійний рівень знань та вмінь управителів і забезпечити вищу якість послуг для населення.

Нагадаємо, в Україні сьогодні близько 250 тисяч багатоквартирних будинків. Раніше уряд затвердив Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
07 Грудень, 2018