У рамках роботи над проектом Програми щодо розробки заходів з локалізації та ліквідації найбільш небезпечних шкідливих організмів на території окремих адміністративних одиниць України (у Кіровоградській, Миколаївській, Одеській та Полтавській областях) буде розроблена інтерактивна карта фітосанітарного стану полів.

Як повідомили у Мінагрополітики, проект пропонує комплекс заходів із захисту рослин на весь період — від передпосівної підготовки насіння і ґрунту до збирання врожаю та післяжнивного обробітку ґрунту, післязбиральної доробки продукції під час зберігання. Зокрема, проектом передбачаються заходи щодо виявлення, моніторингу, локалізації та ліквідації осередків, розповсюдження наявних шкідливих організмів.

Зазначимо, що Робоча група з питань покращення фітосанітарного стану в Україні була створена наказом Мінагрополітики від 23 лютого 2017 року. До її складу увійшли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Державної служби статистики, наукові співробітники, спеціалісти профільних асоціацій, які опікуються питаннями зернотрейдерів, сільгоспвиробників, представників фумігаційних та сюрвейерських компаній.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
21 Червень, 2017