У більшості областей державні кадастрові реєстратори почали роботу через центри надання адмінпослуг з випередженням терміну. Із 629-ти центрів запрацювало 249, а у 296-ти центрах уже приймають заяви громадян, юросіб та видають результати адмінпослуг.

Абсолютними лідерами із дострокового запровадження адмінпослуг у земельній сфері через відповідні центри Держземагентство назвало Черкаську і Волинську області та Київ. Наближаються до цього результату Вінницька та Київська області.

У згаданих регіонах державні кадастрові реєстратори вже надають послуги в усіх без винятку центрах, і для вирішення питань у галузі земельних відносин на місцях можна звертатися до районних, міських та обласних центрів адмінпослуг.

Варто нагадати, що із 1 січня наступного року адміністративні послуги у земельній сфері будуть надаватися територіальними органами Держземагентства виключно через згадані центри.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>