Держархбудінспекція видала першу електронну ліцензію на будівництво. Це стало можливим в результаті запровадження відповідної онлайн-подачі документів. Система поширюється на суб’єкти господарювання, які будують об’єкти IV-V категорій складності.

Електронна система допоможе підприємцям отримувати нові ліцензії онлайн, а також вносити зміни до вже діючих ліцензійних документів. Вона дозволяє подати документи у будь-який зручний час 24 години 7 днів на тиждень через мережу Інтернет. Автоматичний контроль правильності заповнення допомагає уникнути помилок здобувачу ліцензії. Також передбачено інформування ліцензіата щодо етапів розгляду його документів.

Нагадаємо, що на сьогодні Держархбудінспекція надає п’ять електронних адміністративних послуг: повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт, декларації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт, а також подання й видача ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва. В найближчих планах впровадження електронного сервісу з подачі декларації на готовність об’єктів до експлуатації.

Скористатися послугами можливо за наявності електронного цифрового підпису, що отримується в Акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК) або у відділеннях Державної фіскальної служби.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Липень, 2016