Київська міськрада вирішила звернутися до уряду з проханням передбачити в державному бюджеті видатки на плату за оренду комунального майна територіальної громади столиці бюджетними установами та організаціями.

Як зазначили у столичній владі, минулого року Київрада підтримала нове положення про оренду майна територіальної громади Києва, зокрема було затверджено методику орендної плати, яка є обов’язком для орендарів щодо сплати комунальних платежів. Відповідно державним установам, які фінансуються з держбюджету, була збільшена орендна ставка з 1 гривні до 3%. Проте до держбюджету не вносилися зміни в частині передбачення коштів за оренду майна, відповідно наразі держустанови орендують майно територіальної громади, але не сплачують за це.

З огляду на це Київрада звернеться до Кабміну щодо встановлення орендної ставки в розмірі 3% при використанні нерухомого майна для розміщення бюджетних установ та організацій, які утримуються за рахунок держбюджету. Також столичні депутати вважають, що необхідно розробити відповідний законопроект про внесення змін до Держбюджету-2016, яким передбачити для бюджетних установ та організацій, які орендують комунальне майно, видатки на плату за оренду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Серпень, 2016