Розділ «Відгуки клієнтів» створений спеціально для тих, кому цікаво дізнатися думку інших про рівень профессіоналізму наших співробітників, якість обслуговування клієнтів та про роботу компанії «УкрЗемКонсалт» в цілому. А також для тих, хто хоче поділитися своїм досвідом співпраці з нашою компанією, розповісти про свої враження чи просто ознайомитися з думками інших наших замовників.

Чекаємо на Ваші відгуки та пропозиції, до яких ми з радістю дослухаємося, щоб постійно півищувати якість надання послуг та відповідати всім Вашим вимогам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
 • ВОЛОДИМИР says:

  ДОБРОГО ДНЯ І ЩЕ ОДНЕ ПИТАННЯ ЧИ ЗАКОННІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ПРИ ВИДАЧІ ВИТЯГУ ПРО НОРМАТИВНО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЛІ(ПАЮ) ПІД ЧАС ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ БРАТИ ГРОШІ ЗА НЬОГО, ЯКЩО ЗАКОННІ ТО НАДАЙТЕ ЗГІДНО ЯКОГО ПУНКТУ І СТАТТЮ

 • ВОЛОДИМИР says:

  ДОБРОГО ДНЯ ЯКЩО МОЖНА ПОЯСНІТЬ ЧИ МОЖЕ БУТИ ТАКЕ, ЩО НОРМАТИВНО ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЛІ(ПАЮ) ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ ЗГІДНО ВКАЗАНОЇ СУМИ В ДОГОВОРІ ОРЕНДИ ВІД 2008Р. СТАНОВИТЬ 13500ГРН, А ВЖЕ В 2017Р.ФІСКАЛИ НАРАХУВАЛИ ЗЕМ.ПОДАТОК МЕНІ ВІД СЕРЕДНЬОЇ ПО ОБЛАСТІ МОТИВУЮЧИ, ЩО НЕ ПРОВЕДЕНО НОРМАТИВНО ГРОШОВУ ОЦІНКУ НОВУ, А ДЕРЖГЕОКАДАСТР ПОДАВ ОРЕНДАРЮ ДЛЯ НАРАХУВАННЯ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ СУМУ 13500 ПОМНОЖЕНУ НА КУМУЛЯТИВНИЙ КОЕФСТАНОМ НА 2017Р

 • Anastasia says:

  Звернулася до фахівців “Укрземконсалт” з метою оформлення права оренди на земельну ділянку. Співробітники компанії оперативно оформлювали та подавали за мене необхідні документи, супроводжували на всіх етапах . Роботою компанії задоволена.

  • tanya says:

   Дякуємо за відгук!

 • Евгений says:

  Здравствуйте!. У меня такая проблема с документами . Териториально участок находится на Троещине, участок рядом с домом хотел его преватизировать но ПРОЭКТ документацыи застрял в Киевраде и не движется уже четыре года !! . Незнаю куда обратится мне посоветовали вас. Заранее Спасибо!!!

  • tanya says:

   Добрый день!
   Скорее всего дело не движется, так как Ваш участок подпадает под действие ст. 24 ЗУ “О регулировании градостроительной деятельности”, а это значит, что пока не будет утвержден детальный план территории с. Троещина, земельный участок в собственность передать не могут.
   Но если же у Вас участок попадает на территорию “для садоводства” – то приватизировать его можно и без ДПТ.
   За более детальной информацией обращайтесь к нам по тел. указанным на сайте.

 • Олена says:

  Дякую співробітникам “Укрземконсалт” за оперативність, тепле й прихильне ставлення до клієнтів! Особлива подяка юристам за розуміюче пояснення всіх етапів роботи! А також землевпорядникам, які терпеливо і якісно виконували всі мої “забаганки”! Дякую вам за привітність та смачну каву!
  Бажаю вам натхнення, привітних клієнтів та успіхів у вашій справі!

  • tanya says:

   Дякуємо за відгук!

 • МИХАЙЛО says:

  Щиро вдячний за консультацію по телефону та доброзичливе відношення Кароліни до людей пенсійного віку.
  Бажаю Вам успіхів в житті і роботі!

  • tanya says:

   Дякуємо, приємно!

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>