25 червня 2014 року голова КМДА Володимир Бондаренко та начальник ГУ Держземагентства міста Києва Сергій Лєвцов підписали угоду про співробітництво у напрямку організації роботи Держземагентства з надання послуг населенню в районних центрах надання адміністративних послуг Києва.

Київський міський та десять районних центрів надання адміністративних послуг Києва надаватимуть послуги з державної реєстрації прав власності на земельну ділянку.

Так, з 1 липня 2014 року Київський міський та десять районних центрів надання адміністративних послуг Києва надаватимуть адміністративни послуги від Держземашгентства міста Києва.

Зокрема, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; видача переліку обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути; видача інформаційної довідки з державного реєстру земель; видача висновку про погодження документації із землеустрою; надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

«Це ще один крок у боротьбі з корупцією у державних органах. Ми працюємо над тим, щоб мінімізувати контакт громадянина з чиновником, тим самим попередити можливі зловживання. Більше того, отримувати послуги у «єдиному вікні» зручніше, ніж оббивати пороги у різноманітних інстанціях. Усі центри оснащені новітнім обладнанням і сучасними електронними системами, встановлена електронна черга та електронний документообіг», – зазначив голова КМДА Володимир Бондаренко.

До речі, у центрах облаштовані робочі місця для обслуговування осіб з обмеженими можливостями, зручні зали очікування та встановлено інформаційні стенди з інформацією щодо отримання документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Червень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>