У Київській міськдержадміністрації розповіли, як і серед кого будуть обирати нового головного архітектора столиці — директора департаменту містобудування та архітектури. Відповідний конкурс буде проведено до 29 січня 2016 року.

Так, створено комісію з проведення конкурсу на заміщення керівної посади, до якої увійшли 20 осіб, що є представниками КМДА, Мінрегіону, Національної спілки архітекторів України, президії Української академії архітектури, іноземними експертами, а також представниками громадськості.

Умови конкурсу затверджені розпорядженням КМДА і включають, зокрема, такі основні вимоги до кандидатів: вища архітектурна освіта, стаж організаційної та професійної роботи за фахом не менше 5 років, наявність наукових праць та проектів у галузях архітектури і будівництва.

Окрім традиційних вимог, кандидат на посаду головного архітектора столиці має представити стратегічне бачення щодо перспективного містобудівного розвитку Києва, реформування департаменту містобудування та архітектури, а також щодо взаємодії з іншими структурними підрозділами КМДА, центральними органами виконавчої влади, міжнародними професійними спільнотами та громадськістю щодо вирішення питань містобудівної політики міста.

Нагадаємо, що головного архітектора Києва Сергія Целовальника було звільнено на початку жовтня 2015 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Грудень, 2015