Витяг з Державного земельного кадастру – це уніфікований документ, який з 01 січня 2013 года об’єднав в собі основний пакет документів для переоформлення земельної ділянки, а саме:

  • витяг з поземельної книги
  • довідка про обтяження та обмеження
  • нормативна грошова оцінка

Для чого необхідно оформлення витягу з кадастру?

Переоформлення землі, а також будь-які операції з нерухомим майном (будинком, приміщенням, будівлею) розташованими на земельній ділянці, здійснюється нотаріусом виключно за наявності документу – “витяг з державного земельного кадастру”.

Також, у зв’язку зі зміною законодавства в сфері прав на нерухоме майно, з 2013 року майнові права на таке майно, в тому числі і на земельні ділянки підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі Державної реєстраційної служби України. Витяг з ДЗК про земельну ділянку необхідний при подачі документів на реєстрацію майнових прав в Укрдержреєстрі та переоформлення землі.

Порядок отримання витягу з державного земельного кадастру

Витяг з кадастру видається регіональним департаментом Держкомзему у випадку проведення будь-яких операцій з земельними ділянками: купівля-продаж ділянки, передача землі в іпотеку, внесення земельної ділянки в Укрдержреєстр та ін. Перед поданням документів на оформлення Витягу з ДЗК необхідно провести нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Витяг з бази даних ДЗК мають право отримати власники (користувачі) земельної ділянки або уповноважені ними особи, а також їх спадкоємці та правонаступники (юр.особи), особи, в інтересах яких встановлено обмеження на ділянці, а також землевпорядні організації за дорученням та в інтересах замовника розробки проектної / технічної документації.

Для оформлення Витягу з ДЗК нам необхідно надати:

  • копію державного акту/свідоцтва на право власності на земельну ділянку;
  • копію правоустановлюючого документу на земельну ділянку (договір купівлі-продажу/дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
  • копія витягу з Реєстру речових прав на нерухоме майно (за наявності);
  • копію всіх сторінок паспорта і копію податкового номеру власника;
  • копію виписки з ЄДРПОУ про державну реєстрацію юридичної особи та копію довідки управління статистики (для суб’єктів підприємництва).

Спеціалісти «Укрземконсалт» нададуть Вам детальну консультацію, допоможуть сформувати пакет необхідних документів та оформити Витяг з Державного земельного кадастру в найкоротший термін.

«Укрземконсалт» – це перевага!

Для отримання інформації щодо вартості послуг та отримання первинної консультації, звертайтесь за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Лютий, 2013

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>