Київрада визначила вивезення твердих побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах. Це дозволить споживачам укладати прямі договори з виконавцями послуг зі збирання та вивезення сміття.

На сьогодні збір і вивіз побутових відходів входить до комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території. У свою чергу, ці послуги у повній мірі не охоплюють збір і вивіз сміття, зокрема в приватному секторі. Також існує проблема відсутності контрольованої системи вивозу ремонтних і будівельних відходів, низького рівня оплати населення за надані послуги, недостатності роздільного збору сміття, а також конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг.

Законом про послуги ЖКГ передбачено, що вивезення сміття буде окремою комунальною послугою і має бути виведене з переліку послуг утримання будинків і прибудинкових територій, тому Київрада вирішила впорядкувати процес надання компослуг відповідно до законодавства. Тарифна політика при цьому не змінюється: тобто послуга на вивезення сміття просто виокремлюється із вартості загальних комунальних послуг.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Травень, 2018