В рамках змін до Податкового кодексу, прийнятих парламентом в кінці грудня, плату військового податку продовжено на невизначений термін з формулюванням «до офіційного завершення реформи збройних сил України». Таким чином, запроваджений ще в липні військовий збір у розмірі 1,5% не припиняє діяти.

За підрахунками Мінфіну, такий податок дозволить акумулювати 2,9 мільярди гривень з метою фінансування оборони держави. Як поспішили уточнити у відомстві, звичайно ж, в якості одного із заходів забезпечення армії.

Нагадаємо, що військовий збір сплачується з доходів фізосіб — заробітної плати, компенсаційних, заохочувальних або інших виплат і винагород, отриманих платником у зв’язку з трудовими відносинами, а також згідно з цивільно-правовими договорами. Варто зазначити, що в останньому випадку йдеться, зокрема, і про операції з купівлі-продажу нерухомості (землі).

Також згаданий збір справляється у разі виграшу в лотерею — державну чи недержавну. Крім того, військовим податком обкладається і виграш гравця/учасника азартної гри.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>