Київрада прийняла низку умов для реалізації прав і законних інтересів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Як зазначили у столичній владі, йдеться про посилення контролю за виконанням норм доступності міста у цілій низці аспектів, включаючи транспорт, будівництво та умови користування комунальною власністю.

Так, за 6 місяців з моменту прийняття цього рішення виконавчий орган Київради (КМДА) має перевірити будівлі та споруди, в тому числі приміщення райдержадміністрацій, комунальних підприємств і прилеглих до них територій щодо виконання норм і стандартів доступності для маломобільних груп населення.

У планах — створити єдиний реєстр об’єктів, будівель, підприємств і організацій, які є безбар’єрними. Також має бути розроблено план заходів щодо формування безбар’єрного середовища в комунальних закладах охорони здоров’я та установах освіти. Йдеться про обладнання відповідних приміщень доступними ліфтами і туалетами.

Згідно з рішенням, також має бути розроблено і затверджено список технічних вимог до рухомого складу київського громадського транспорту з урахуванням потреб людей з інвалідністю та маломобільних груп. Відповідний список включать до усіх тендерних умов на нові закупівлі в цій сфері.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Березень, 2020