В Україні хочуть запровадити систему обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників (наймачів) квартир у багатоквартирних житлових будинках. Відповідний законопроект був зареєстрований нещодавно у парламенті.

Як зазначає автор документу, крім власне впровадження нового виду страхування, проект спрямований на підвищення рівня захисту прав потерпілих, вдосконалення системи відшкодування збитків, завданих потерпілим внаслідок пожеж, вибухів газу чи пошкодження водою.

Право контролювати наявність чинних договорів страхування цивільної відповідальності власників (наймачів) квартир пропонується надати управителю багатоквартирного будинку — особі, яка за договором з власником чи балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору.

Автор проекту вважає, що прийняття зазначеного документу забезпечить належні умови для своєчасного відшкодування збитків потерпілим внаслідок пожеж, вибухів газу чи пошкодження водою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
27 Липень, 2015