Парламент підтримав у першому читанні законопроект №7266-1 «Про регулювання містобудівної діяльності», який встановлює чіткі правові механізми передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних і міських рад.

Згідно з документом, можливість припинення або тимчасового зупинення повноважень держархбудконтролю на місцях здійснюється за відповідною заявою органу місцевого самоврядування або за результатами перевірки. На цей час такі функції здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує держполітику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Проектом закону передбачено можливість повторної передачі та відновлення тимчасово зупинених повноважень виконавчих органів з питань держархбудконтролю сільських, селищних та міських рад.

Прийняття документу остаточно завершить законодавче забезпечення реформування органів ДАБІ на місцях та дозволить підсилити контроль за органами держархбудконтролю, які отримали повноваження на місцевому рівні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Листопад, 2018