Міндоходівці роз’яснили, як заповнюється графа «1.1.Т» уточнюючої (нової звітної) податкової декларації з плати за землю.

Контролери нагадали, що форма Декларації з плати за землю (земельний податок та / або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) затверджена наказом Міндоходов від 30.12.2013 р. № 865.

Зверніть увагу, що дана форма декларації буде використовуватися для складання звітності починаючи з 01.01.2015 р.

У свою чергу, до 01.01.2015 р. уточнення самостійно виявлених помилок здійснюється у декларації, затвердженої наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1015.

Міндоходівці відзначають, що в графі «1.1.Т» (Порядковий номер за рік прим. 1) декларації вказується номер з послідовно наростаючим числом від кількості поданих відповідних декларацій.

Декларації, в яких нараховується податкове зобов’язання по земельному податку, нумеруються окремо від декларацій, в яких нараховується податкове зобов’язання з орендної плати за землі державної та комунальної власності.

При цьому нумерація проводиться окремо по типу декларацій (Звітна, Нова звітна, Уточнювальна).

Наприклад, якщо платник плати за землю подає до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки першу уточнюючу податкову декларацію, в якій уточнюється податкове зобов’язання по земельному податку, то в графі «1.1.Т» проставляється Уточнювальна «1». При поданні протягом року другий уточнюючої декларації, в якій уточнюється податкове зобов’язання по земельному податку, у графі «1.1.Т» проставляється Уточнювальна «2».

В аналогічному порядку буде здійснюватися нумерація нових звітних декларацій.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Травень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>