Хвойні насадження у новорічний період 2017 року охоронятимуть від незаконного вирубування у посиленому режимі. Відповідний наказ підписала т.в.о. голови Держлісагенства Христина Юшкевич. Крім того, начальникам облуправлінь лісового та мисливського господарств і лісгоспів направлений лист щодо запобігання незаконній заготівлі та реалізації новорічних ялинок.

Рейдові бригади держлісохорони спільно з працівниками Нацполіції та Держекоінспекції, громадськими інспекторами з охорони довкілля, громадськістю та представниками ЗМІ будуть виявляти правопорушників.

Інформація про обсяги, місця реалізації та ціни на новорічні ялинки буде доведена до громадян на сайтах облуправлінь лісомисливського господарства та лісгоспів. «Громадяни зможуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Наприклад, у Житомирській області середня ціна за погонний метр складатиме в середньому 30 гривень. Також можна буде перевірити законність походження ялинки он-лайн», — повідомила т.в.о. голови Держлісагентства.

Нагадаємо, що «легальні» ялинки маркуються спеціальними самоклейними етикетками. При придбанні ялинок громадян просять звертати увагу на коректність маркування та повідомляти про факти порушень до територіальних органів Національної поліції та Держлісагентства.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Листопад, 2016