Європейський Союз офіційно делегував до наглядової ради Фонду енергоефективності України свого представника — Лауру Гарбенцьют, яка має значний досвід роботи в сфері аудиту, зокрема працювала в PricewaterhouseCoopers.

Таким чином, зазначили у Мінрегіоні, наглядова рада фонду повноцінно сформована. До цього за результатами конкурсу незалежними членами відповідного органу стали Анджей Райкевич (Польща), який згодом був обраний головою наглядової ради, та Юлія Сабатюк (Україна).

Також уряд призначив двох своїх представників — заступника голови Мінфіну Юрія Гелетія, який координуватиме роботу з державними коштами і міжнародними фінансовими інституціями, і директора департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталію Хоцянівську.

Наглядова рада Фонду енергоефективності формується з двох представників уряду, двох незалежних членів і одного представника міжнародних донорів. Члени ради обираються на 5-річний термін, а одна й та ж особа може обиратися не більше трьох разів підряд і тільки шляхом конкурсного відбору.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Лютий, 2019