Україна отримає від Європейського Союзу наступний фінансовий транш у 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності. Про це сторони домовились на донорській зустрічі за участі віце-прем’єр-міністра — голови Мінрегіону Геннадія Зубка, заступника гендиректора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів з розширення Європейської Комісії Катаріни Матернової та представників міжнародних партнерів — IFC, GIZ, World Bank, UNDP, USAID, EBRD, NEFCO.

Під час зустрічі, серед іншого, був напрацьований чіткий план дій по запуску Фонду енергоефективності, скоординована робота міжнародних партнерів та донорів щодо реформи енергоефективності в Україні.

Як повідомили у Мінрегіоні, фінансування Фонду ЕЕ також забезпечено з держбюджету. Прийнято постанову КМУ про збільшення статутного капіталу Фонду до 1 млрд 600 млн грн, що також враховано в проекті Держбюджету на 2019 рік.

Нагадаємо, 18 квітня 2018 року між представниками ЄС та уряду України було підписано Фінансову угоду про надання 50 млн євро безповоротного фінансування для Програми підтримки енергоефективності в Україні («EE4U»).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Вересень, 2018