Органи місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей на підконтрольній Україні території проведення антитерористичної операції зможуть здійснювати реєстраційні дії для юридичних осіб. Відповідний законопроект прийняв парламент.

Так, згідно з документом, на територіях, де здійснюють повноваження представницькі органи місцевого самоврядування, обрані у відповідності до Закону України «Про місцеві вибори» від 14 липня 2015 року, буде дозволено проводити реєстраційні дії, пов’язані зі зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення АТО.

Також суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на таких територіях, не звільнятимуться від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності, а також оренди комунального і державного майна.

Закон прийнято з метою розблокування діяльності органів місцевого самоврядування та наповнення місцевих бюджетів за рахунок сплати відповідних податків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Травень, 2016