У столиці відбулося тестування кандидатів на посаду директора департаменту містобудування та архітектури — Головного архітектора Києва. 12 із 14 кандидатів склали іспит успішно та перейшли до наступного етапу конкурсу.

Як повідомили у КМДА, іспит складався зі 100 питань: 15 — на знання Конституції України, 15 — на знання Закону України «Про державну службу», 15 — на знання антикорупційного законодавства та 55 професійних питань. До наступних етапів відбору допущені тільки кандидати, які відповіли правильно на 51 питання і більше. Особлива увага зверталася, щоб у професійному блоці питань було не менше 36 правильних відповідей.

Наступний після тестування етап — презентація робіт конкурсантів, їхнього бачення розвитку Києва. Після презентацій відбудуться співбесіди з кандидатами, за результатами яких оберуть п’ять осіб.

З 29 лютого до 4 березня буде проведено публічні презентації кандидатів у Колонній залі КМДА за участю громадськості. На 11 березня заплановане фінальне засідання комісії, де оголосять переможця конкурсу, якого має затвердити на посаду мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, що головного архітектора Києва Сергія Целовальника було звільнено на початку жовтня 2015 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Лютий, 2016