У столиці створено міжвідомчу робочу групу з питань законності будівництва деяких об’єктів Києва, що викликають суспільний резонанс. Очолив групу заступник голови Мінрегіону.

Йдеться, зокрема, про такі забудови: територія колишнього Сінного ринку на вул. Бульварно-Кудрявській, 15-а; вул. Михайла Бойчука, 20-22; вул. Львівська, 15; вул. Горлівська, 212; вул. Ревуцького, 40; об’єкт на перетині вул. Ревуцького, 8-к та вул. Анни Ахматової; вул. Сормовська, 3; вул. Коперника, 7; вул. Мечникова, 11-а; вул. Жилянська, 120-б та у Биківнянському лісі.

За кожним відомством відповідно до повноважень та компетенцій закріплені завдання. КМДА, ДАБІ та Держгеокадастр впродовж 10 днів підготують докладну інформацію щодо кожного з цих об’єктів, хронологію виникнення питання, перелік вжитих заходів, а також пропозиції з врегулювання конфліктів. Мінрегіон разом із Мін’юстом підготують механізми захисту громадських інтересів у процесі резонансних будівництв, зокрема через суд.

Також будуть проаналізовані закріплені у нормативно-правовому полі механізми з обмеження поверховості об’єктів в історичних ареалах міст. А КМДА надасть роз’яснення щодо чинності містобудівних умов та обмежень забудови Сінного ринку, виданих департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міськради.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Серпень, 2017