Держгеокадастр запровадив нову електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі».

Запропонований сервіс відкриває нові можливості щодо здійснення замовлення проведення держекспертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

Зазначений сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті. У такий спосіб користувач матиме змогу сформувати клопотання (заяву), завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації для здійснення їхньої реєстрації, копію документа, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи (за наявності). Це також може бути код квитанції про оплату послуг, який можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check». Заявник також зможе здійснювати перегляд інформації про історію поданих клопотань (заяв) або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Листопад, 2020