У тестовому режимі запущено Електронний кабінет забудовника, де суб’єкти містобудування можуть отримати адміністративні послуги щодо об’єктів незначного класу наслідків (СС1) в автоматичному режимі – без участі посадової особи, повідомили у Держархбудінспекції.

За допомогою сервісу можна зареєструвати та отримати документи декларативного, а в подальшому і дозвільного характеру на об’єкти будівництва. Наразі, через кабінет можна оформити початок та завершення будівництва об’єктів із незначним класом наслідків (відповідальності) СС1.

Система перевірятиме внесену забудовником інформацію автоматично, у тому числі щодо права власності на земельну ділянку, її цільового призначення, належності об’єкта до класу наслідків СС1 за квадратурою, кількістю поверхів тощо. За умови відповідності усіх даних реєстрація документів декларативного характеру та внесення даних до Єдиного реєстру дозвільних документів здійснюватиметься автоматично – з відправленням результату надання адмінпослуги на електронну пошту суб’єкта містобудування.

Крім того, незабаром буде запущено другий етап впровадження Електронного кабінету забудовника – в межах онлайн-системи стануть доступними і послуги щодо отримання дозволів та сертифікатів на об’єкти із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Грудень, 2019