Відкритий механізм погодження відхилень від державних будівельних норм почав реалізовуватися на практиці. Днями відбулося перше засідання секції з питань будівництва та архітектури Науково-технічної ради Мінрегіону згідно з новим порядком, затвердженим відомством.

Порядок був розроблений у співпраці з фахівцями Реанімаційного пакету реформ, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Міжнародної міжурядової організації з розвитку права (IDLO), урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» та іншими організаціями.

Відтепер кожен бажаючий може моніторити стан опрацювання звернень по відхиленням від ДБН. Ця інформація є у відкритому доступі на сайті Мінрегіону.

Відомство також розробило проект переліку норм, у погодженні відхилень від яких одразу відмовляється. Йдеться про питання безпеки людей, наприклад, зменшення санітарних розривів та протипожежних відстаней від АЗС до найближчих будинків, споруд та інженерних мереж, розміщення АЗС на житлових і пішохідних вулицях, внутрішньоквартальних проїздах, у межах сельбищних територій, зонах відпочинку і прибережних смугах, зменшення кількості аварійних виходів на автомобільних стоянках, зменшення вогнестійкості будинків та їх конструкцій тощо.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Серпень, 2018