Уряд підсилив процедуру обстеження та паспортизації будівель і споруд, що вже експлуатуються. Згідно з відповідною постановою Кабміну, обстеження об’єкту і попередження аварій забезпечує його власник або управитель.

До процедури мають бути залучені експерти, які пройшли професійну атестацію та отримали кваліфікаційний сертифікат (відповідно до ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність»). На підставі звіту про обстеження не пізніше ніж через місяць оформлюється паспорт об’єкта.

Згідно з прийнятою процедурою, у разі виявлення дефектів і пошкоджень під час обстеження експерт інформує про це власника або управителя об’єкта, місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, територіальні органи Держпраці та ДСНС за місцезнаходженням об’єкта.

Крім того, було конкретизовано перелік об’єктів, що підлягатимуть обов’язковому обстеженню. Передовсім, це об’єкти навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, будівлі адміністративного призначення, а також об’єкти інженерної і транспортної інфраструктури.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Квітень, 2017