Стартувала нова електронна послуга з реєстрації земельної ділянки. До кінця року сервіс буде доступний у пілотному режимі для Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні.

Відтепер подати документи на реєстрацію земельної ділянки можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин. Також за рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення.

Як нагадали в Держгеокадастрі, нині реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження зазначеної послуги дасть змогу виключити перший візит і залишиться лише отримати документи.

У відомстві зазначили, що на сьогодні громадянам та бізнесу доступно вже чотири електронні послуги у земельній сфері: надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права на земельну ділянку. До кінця 2016 року Держгеокадастр обіцяє запровадити ще три профільні електронні послуги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Жовтень, 2016