Державний нагляд за дотриманням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження будівельної діяльності вдосконалено. Відповідний проект постанови «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, яка підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)» підтриманий урядом.

Документом затверджуються критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження ліцензованої господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, а також передбачається визначення періодичності здійснення планових заходів держнагляду за дотриманням цими суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження зазначеної діяльності.

Постанова розроблена на виконання статті 5 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та покликана забезпечити єдиний підхід до планування перевірок, прозорість діяльності посадовців держнагляду та прийнятих ними рішень за наслідками перевірок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Січень, 2016