Кабмін ухвалив проект постанови щодо затвердження системи оцінки та перевірки стабільності показників будівельної продукції, повідомили у Мінрегіоні.

Як зазначили у відомстві, усього передбачено п’ять видів систем оцінки, вибір якої залежить безпосередньо від виду будівельної продукції, що передбачено регламентними технічними специфікаціями. Інформація щодо застосованої системи оцінки буде наводитись виробником у декларації показників будівельної продукції.

Зазначені системи оцінки передбачають завдання як для виробника, так і для спеціально призначених органів (органу з сертифікації будівельної продукції, органу з сертифікації контролю виробництва на підприємстві, випробувальної лабораторії), які будуть залучатися до оцінювання та перевірки стабільності показників будівельної продукції як третя сторона.

Нагадаємо, що з 1 січня 2023 року в Україні виробник будівельної продукції надаватиме її на ринок лише за умови проведення виробничого контролю суттєвих показників та складання відповідної декларації показників, а також нанесення маркування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Червень, 2021