Набрала чинності угода, згідно якою Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) надає Україні фінансову підтримку на Програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», повідомили у Мінрегіоні.

В рамках угоди протягом 2020–2024 років за рахунок коштів державного бюджету, зокрема, заплановано розробити 600 комплексних планів просторового розвитку територій громад.

Згідно з законопроектом №2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель» планується запровадити новий вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є одночасно документацією із землеустрою, а саме – комплексних планів просторового розвитку територій громад.

Мінрегіоном погоджено Операційний посібник з організації розроблення зазначених планів. Замовниками відповідних послуг виступатимуть виконавчі комітети рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Взяти участь у Програмі та отримати субвенцію з державного бюджету для розроблення планів зможуть виконавчі комітети рад ОТГ, які матимуть у своєму складі структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури і забезпечені топографічними картами території у масштабі 1:10 000, у тому числі створеними Держгеокадастром в рамках цієї ж Програми.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Червень, 2020