Президент підписав закон про зміни до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів. Згідно з документом, відтепер до доходів загального фонду бюджетів об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, зараховуватимуться окремі види плати за надання адміністративних послуг.

Йдеться про адмінзбір за держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; адмінзбір за проведення держреєстрації юридичних і фізичних осіб — підприємців та громадських формувань; плату за скорочення термінів надання послуг у сфері реєстрації зазначених вище речових прав, а також плати за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою реєстрацією.

До місцевих бюджетів за місцем надання послуг, згідно із законом, також зараховуватиметься адмінзбір за проведення держреєстрації юридичних і фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, яка здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Жовтень, 2016