Кабмін ухвалив постанову щодо посилення захисту даних Державного земельного кадастру шляхом впровадження технології Blockchain, що гарантує збереження даних кадастру та унеможливить стороннє втручання в систему.

При провадженні Blockchain експертну допомогу Мінагрополітики надаватиме міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна, яка згодом здійснюватиме зовнішній аудит коректності функціонування системи. Відповідний меморандум сторони підписали 16 червня.

Також постановою передбачено переведення всіх аукціонів, які проводяться щодо оренди державних земель, в онлайн-режим. Завдяки впровадженню електронної системи у режимі реального часу безперервно і відкрито для необмеженого кола осіб буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти земельних торгів, проводитися авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій.

Для запуску електронного формату земельних торгів буде розроблено спеціальне програмне забезпечення та додаток до мобільного телефону (смартфону). Запуск платформи очікується у жовтні 2017 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Червень, 2017