Державний земельний кадастр збираються захистити від зовнішнього втручання. Відповідний програмний продукт буде розроблений на базі технології Blockchain, яка є найбільш досконалою із існуючих на сьогодні в сфері захисту даних, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Мінагрополітики Максим Мартинюк.

«Це не означає, що зараз користувачам є про що хвилюватися (щодня по всій країні здійснюються та успішно реєструються в кадастрі сотні орендних угод), однак перед нами постають нові виклики, зокрема пов’язані з іншим видом земельних транзакцій, до яких ми маємо бути готовими», — написав він у соцмережі.

Мартинюк додав, що паралельно розгортається робота зі створення спеціалізованої платформи для проведення електронних земельних аукціонів, яка повинна відповідати двом принципам: 1) бути user-friendly, забезпечуючи залучення максимальної кількості учасників; 2) абсолютно унеможливити зловживання та втручання в процес торгів. За словами чиновника, розробка такої платформи передбачена «Стратегією раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності», яку уряд затвердив на засіданні 7 червня.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Червень, 2017