Реформування агропромислового комплексу та земельна реформа названі одними із першочергових завдань Кабінету Міністрів на наступні чотири роки. Зміни у згаданих сферах передбачені Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду на період до 2020 року.

Згідно з документом, уряд передбачив низку програм підтримки, що стимулюватимуть розвиток агропромислового комплексу, зокрема тваринництва, садівництва, сільськогосподарського машинобудування. План також передбачає проведення в Україні земельної реформи до 2020 року.

Зазначимо, що Середньостроковий план пріоритетних дій — інклюзивний документ. Над його підготовкою серйозно працювали міністерства з профільними експертами. План базується на 5 основних пріоритетах та містить 85 пріоритетних напрямів діяльності Уряду протягом 2017-2020 років, спрямованих на здійснення послідовних та комплексних реформ. Серед головних пріоритетів: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, встановлення верховенства права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Грудень, 2016