Відтепер на Публічній кадастровій карті можна переглянути новий інформаційний шар – «Землі, що потребують консервації». Про це повідомив голова Міністерства аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

«Мінагрополітики планує виводити з обігу деградовані землі та консервувати їх для відновлення. Усі ці землі відтепер відображені на кадастровій карті», — зазначив він.

Міністр додав, що землі, які потребують консервації, можуть використовуватися для відновлення лісистості в Україні. До слова, саме заліснення є одним із найефективніших способів консервації с/г угідь та захисту їх від негативного природного та антропогенного впливу. Зі зростанням рівня лісистості території зростає і показник виробництва валової продукції сільського господарства на 1 га угідь.

Інформаційний шар створили фахівці ДП «Центр ДЗК» за даними Держгеокадастру після визначення малопродуктивних, деградованих та техногенно забруднених земель. Ці дані суто інформативні, однак вже зараз вони будуть корисними для органів державної влади та місцевого самоврядування, які долучилися до екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Серпень, 2021